HAKKIMIZDA

BioTurk, Türkiye ve Ortadoğu/Kuzey Afrika bölgesinde, pazarlama ve satış (yetim ilaçlar, tıbbi cihaz, reçetesiz ve kozmetik ürünler) ile ilaç danışmanlığı yetkinliklerine sahip yenilikçi bir yaşam bilimleri şirketidir. Fırsatları tespit ederek, belirli pazarlara ulaştırmak için üreticiler, üniversiteler ve ilgili kurumlarla etkin bir şekilde hareket etmekteyiz.

Felsefemiz

Şirketin paydaşlarıyla başarısının anahtarı ’yapıcı işbirliği’ felsefesidir. Uluslararası ve yerli paydaşlarımızla, ürünleri hastalarla ve kullanıcılarla buluşturmak ve piyasa potansiyelini en üst seviyede yaşamak için el ele çalışmaktayız.

BioTurk, kendi devamlılığını sağlamak ve sürdürülebilir büyümesini desteklemek adına, attığı her adımda, yasal ve etik standartlara sıkı sıkıya bağlılık göstermektedir.

Uzmanlığımız

Uzmanlığımız, Türk farmasötik sektöründe yetkin olan BioTurk idari ekibinin uzun ve çeşitlilik gösteren deneyimlerinden geliyor. BioTurk, Türk yaşam bilimleri sektöründe yer almak isteyen uluslararası firmalar için depolama, dağıtım, ruhsatlandırma, geri ödeme, satış ve pazarlama gibi tam hizmet dediğimiz hizmetler sunmaktadır.

Sınırsız ortaklık!

Paydaşlarımızın portfolyo potansiyelini maksimumda yaşamaları için, farmasötik ve yaşam bilimleri alanındaki en yetkin danışmanlık hizmetlerini veriyoruz. Hizmetlerimiz, paydaşlarımızın ihtiyaçlarını eksiksiz olarak elde edebilmesi için onlara özel tasarlanmaktadır.

BioTurk- Sağlığı Doğallığında

BioTurk, yüksek kaliteli ürün, ilaç ve tedavilerin Türkiye piyasasında iletişim, pazarlama ve satış konularına odaklanmış yenilikçi, uzmanlaşmış bir Türk yaşam bilimleri şirketidir. Şirketimiz, müşterilerimizin ve ortaklarımızın ihtiyaç ve önceliklerini karşılamayı garanti eden, özel hizmet, ürün ve destek sağlamaya kendini adamıştır.