PAYDAŞLAR

Paydaşlarımız, yaşam bilimlerinin farklı alanlarında faaliyet göstermektedirler.


Neden Biz?


Sağlık sektörü satış ve pazarlama hizmetleri, ilaca erişim faaliyetleri, iş geliştirme; ilaç, tıbbi cihazlar, gıda takviyeleri ve kozmetik lisanslama ve ruhsatlandırılmasında güçlü bir altyapıya sahibiz.

Astel Medica

Astel Medica’nın uzmanlık alanı vücudumuzda yaşayan doğal bakterilerdir. Firmanın misyonu, insan sağlığını yumuşak ve doğal bir şekilde iyileştirmek ve korumaktır. Astel Medica’nın ürün yelpazesi bilimsel olarak etkinliğini kanıtlayan ürünlerden oluşmaktadır. Firmanın bilim ekibi yeni ürünlerin geliştirilmesi için sürekli olarak çalışmaktadır. Bu ürünler birçok tıp kurumu tarafından onaylanmış/tavsiye edilmiş ve bilimsel araştırmalara konu olmuştur.

Clementia – An Ipsen Company

Clementia, nadir görülen kemik oluşum bozuklukları için yeni tedaviler geliştirmektedir. Firmanın ismi yaptıkları herşeyi yansıtmaktadır. Clementia, kendilerine ilham veren latince bir terim olan ‘merhamet’ten türemiştir. Şirket misyonu, yenilikçi ve etkin tedavi seçeneklerini, şu anda buna sahip olmayan tüm kişilere ulaştırmaktır.

CorMedix

CorMedic Inc. bulaşıcı ve inflamatuvar hastalıkların önlenmesi ve tedavisi için terapötik ürünlerin geliştirilmesi ve piyasaya sürülmesine odaklanan biyofarmasötik bir firmadır.

FSG

Frontier Strategy Group (FSG), gelişmekte olan ülkelerde çalışan yöneticilere bilgi ve danışmanlık hizmetleri veren öncü bir firmadır. Dünyanın önde gelen çok uluslu kuruluşlarındaki gelişmekte olan ülkeler/piyasalar liderlerinin temel iş faaliyetlerini değişik derinlikteki veri paketleri ve FSG platformu güncellemeleriyle güçlendirirler. Operasyonel olarak tek hedefleri vardır: Müşterilerin gelişmekte olan ülkelerde/piyasalarda daha üstün performans göstermelerine yardımcı olmak.

X4

X4, nadir hastalıkların tedavisi için yeni terapötik çözümler geliştirerek sağlıklı bağışıklık sistemini restore etmeye odaklanmıştır.